Hakkımızda

Gümrük sektöründeki 26 yılı aşkın tecrübesiyle müşterilerine her zaman en doğru ve hızlı hizmeti sunmak için gelişime açık bir şirket politikası yürütmekteyiz.
Şirketimiz, işlerinde uzman kadrosuyla mevzuata hakim, butik ve çözüm odaklı çalışma sistemi ve teknolojik alt yapısıyla kesintisiz hizmet vermektedir.
Sadece gümrük müşavirliği hizmeti sunmayıp, akreditif şekilleri ve uluslararası ticaret uygulamaları gibi özel konularda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Şirketimiz kapıdan kapıya teslimlerde, uluslararası nakliye süreci dahil tüm işlemlerin her aşamasının organizasyonu ve takibini kusursuzca yapmaktadır.

Artık Lojistikte de Varız…

2016 Senesinde konteyner taşımacılığı ve depolama sektörüne girerek, her geçen sene sektördeki büyüme hedeflerini yakalayıp, müşterilerine çözüm odaklı hizmet vermek için kendini geliştirmeye devam etmekteyiz…
Kuruluşundan günümüze, gerek özmal,  gerek kiralık araçlarımız ile müşterilerimizin malzemelerinin sevkiyatlarını zamanında yerine getirmekteyiz. 
Tüm taşımalarımız taşıyıcı sorumluluk poliçesi kapsamanda olup, araç takip sistemleri ile yükünüzün her an nerede olduğunu müşterilerine iletebilecek teknoloji alt yapısına sahibiz…

Neden Biz ?

Neden Bizimle Çalışmalısınız ?

Güç, Güven, Tecrübe Mottosu ile çıktığımız bu yolda, işimizin gerektirdiği her alanda uzmanlaşarak yeni şirketlerimizi kurduk. Sektörümüzün en önemli açığı olan bağlantı ve hız sorunlarını çözdük.

Lojistik Taşımacılık İzmir

firtinagumruk.com 2023. Her Hakkı Sakılıdır. SEO Ajansı - SEO İzmir  |  Yapay Zeka Asistanı Chatbot